4.89°C

Banská Štiavnica, SK

Oznamy

COVID opatrenia v penzióne

Vážení hostia,

tak ako počas 1. vlny sme tu i teraz stále pre Vás. Veľmi si vážime a ďakujeme za Vašu podporu. Ďakujeme i za to, že pobyty presúvate a nerušíte. Len vďaka Vám sme to zvládli na jar a určite zvládneme i na jeseň. Penzión nezatvárame, dodržujeme samozrejme všetky nariadenia a opatrenia, aby ste sa u nás cítili bezpečne. S úsmevom na tvári sa s kolegami postaráme o vaše pohodlie, aby ste u nás zažili pocit domova a komfort penziónu.

Opatrenia v penzióne:

  1. Počas pobytu na penzione v spoločných priestoroch a kontakte s našimi zamestnancami noste vždy rúško. Pokiaľ ste sami v prírode doprajte si poriadny nádych i bez rúška.
  2. Pri vstupe do penzionu vždy použite dezinfekciu rúk.
  3. Dodržujte prosím 2 m vzdialenosť. Rovnako ako aj naši zamestnanci budú brať ohľad na dvojmetrovú vzdialenosť, prosíme i Vás o jej dodržiavanie.
  4. Pre urýchlenie check-in a minimalizovanie kontaktu Vám odporúčame využiť on-line rezerváciu.
  5. Pokiaľ sa budete cítiť chorý, budete mať teplotu, problémy s dýchaním, berte prosím ohľad na ďalších hostí, zamestnancov a odíďte bezodkladne domov. Váš pobyt vám  presunieme na iný termín.
  6. Všetky spoločné priestory vrátane toalety a výťahu sú niekoľkokrát denne dezinfikované.
  7. Pri odchode hosťa sa izba upratuje až nasledujúci deň. Noví hostia sa môžu ubytovať minimálne po 24 hodinách po dezinfekcii izby. Vždy sa dezinfikuje okrem klasických dezinfekčných prostriedkov i UV žiarením, pri ktorom sa zabíjajú všetky vírusy a baktérie. Chyžné sa riadia prísnymi hygienickými normami.
  8. Stoly na terase penzionu sú upravené s 2 metrovými rozostupmi.
  9. Personál penzionu  vždy nosí rúška a pri obsluhe i rukavice.
  10. Pri nástupe do práce je každému z personálu meraná teplota.

Ďakujeme Vám za pochopenie a ohľaduplnosť pri dodržovaní hygienických    opatrení.